Bursa Periyodik Kontrol Firması

Burkon Periyodik Kontrol & Muayene

Bursa periyodik kontrol firması olan Burkon Periyodik Kontrol ve Muayene, Bursa bölgesi ve civar illerde iş ekipmanları periyodik kontrolü ve raporlama hizmeti vermektedir. Daha öncesinde periyodik kontrolleri bireysel olarak yapan ekibimiz yönetmelik değişikliği ve müşterilerimize daha profesyonel hizmet verebilmek adına 2019 yılında Burkon Periyodik Kontrol ve Muayene firmasını kurarak kendini sürekli geliştirmiş ve müşteri memnuniyetini ön plana tutarak iş ekipmanları periyodik kontrollerine birçok ekipman eklemiştir.

İŞ EKİPMANLARININ KULLANIMINDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ gereği periyodik kontrole tabi olan tüm iş ekipmanların periyodik kontrollerini gerçekleştirmektedir.

İş ekipmanları periyodik muayene uzman kadromuzu da büyüterek kadromuza dahil ettiğimiz Elektrik mühendisi ve Makina mühendisi periyodik muayene uzmanlarımız ile birlikte daha da güçlü kadroya sahip olmuş bulunmaktayız.

Bursa periyodik kontrol firması olarak 7 yıl önce yola çıktığımız ve son 4 yıldır da Burkon Peiryodik Kontrol & Muayene olarak devam ettiğimiz dönemde her yıl müşteri portföyümüz artmakta ve hem özel hem devlet dairelerinde ki başarılı kontrol çalışmalarımız ardından büyümeye devam etmektedir.

GÜVENLE ÇALIŞIN….