Bursa Elektrik Tesisatı Kontrolü

Bursa Elektrik Tesisatı Kontrolü

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği‘ ne göre Tesisatların periyodik kontrolleri; İlgili standartlarda aksi belirtilmediği sürece yılda bir yapılır.

Elektrik tesisatı, topraklama tesisatı, paratoner tesisatı ile akümülatör ve transformatör ve benzeri elektrik ile ilgili tesisatın periyodik kontrolleri elektrik mühendisleri, elektrik tekniker veya yüksek teknikerleri tarafından yapılır.

Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği, Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği ve Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği ile TS EN 60079 standardında belirtilen hususlara göre yapılır.

Elektrik Tesisat Kontrolü

Bursa periyodik kontrol firması olan, Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme ; elektrik tesisatı periyodik kontrolü, topraklama ölçümü periyodik kontrolü, kaçak akım rölesi periyodik kontrolü, paratoner periyodik kontrolleri gibi elektrik periyodik kontrollerini İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ile belirtilen şartlara uygun olarak yaparak gene aynı yönetmelik gereği hazırlanması gereken periyodik kontrol raporunu hazırlamaktayız.

Periyodik kontrol nedir?, niçin periyodik kontrol yaptırmalıyız?, periyodik kontrolü kimler yapabilir? gibi sorunlarınızı Periyodik Kontrol yazımızda bulabilirsiniz.

Elektrik tesisatı periyodik kontrolleri, yetkili kişilerce yapılmalıdır. Periyodik kontrolleri yapılmış iş ekipmanları ile ilgili olarak, periyodik kontrol raporunun gerçeğe aykırı düzenlenmesi, bu Yönetmelikte yer alan kriterlere uygun olmayan kişilerce yapılması, uygun olmayan deney ve test yöntemleri kullanılarak yapılması gibi uygunsuzlukların Bakanlıkça tespit edilmesi durumunda, periyodik kontrol raporları geçersiz sayılır.

Bursa periyodik kontrol firması olarak Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme , yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış, K yetki belgesine sahip makine mühendisleri tarafından çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Personellerimiz aynı zamanda iş güvenliği kanuna hakim yeterli ve gerekli önlemleri alarak kontrol ve muayenelerini gerçekleştirmektedir.

Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolü Fiyat Teklifi Almak İstiyorum

Elektrik tesisatı periyodik kontrolü, topraklama ölçümü periyodik kontrolü, kaçak akım rölesi periyodik kontrolü, paratoner periyodik kontrolleri gibi elektrik periyodik kontrolleri hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa elektrik tesisatı kontrol fiyatı için;

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz elektrik tesisatı periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa elektrik tesisatı periyodik kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….

bursa elektrik kontrolü
Bursa elektrik tesisat periyodik kontrolleri