Bursa Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrolü

Bursa Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrolü

İŞ EKİPMANLARININ KULLANIMINDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ‘ ne göre Tesisatların periyodik kontrolleri; İlgili standartlarda aksi belirtilmediği sürece yılda bir yapılır.

İlgili standartlarda aksi belirtilmediği sürece, tesisatların periyodik kontrolleri yılda bir yapılır.

Tüm tesisatların periyodik kontrolleri yetkili olan; makine mühendisleri, makine ve metal eğitimi bölümü mezunu teknik öğretmenler, makine tekniker veya yüksek teknikerleri tarafından yapılır.

Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrolü

Burkon Periyodik Kontrol Firması olarak; havalandırma tesisatı periyodik kontrollerini İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ile belirtilen şartlara uygun olarak yaparak gene aynı yönetmelik gereği hazırlanması gereken periyodik kontrol raporunu hazırlamaktayız. Periyodik kontrol nedir?, niçin periyodik kontrol yaptırmalıyız?, periyodik kontrolü kimler yapabilir? gibi sorunlarınızı Periyodik Kontrol yazımızda bulabilirsiniz.

Havalandırma tesisatı periyodik kontrolleri, yetkili kişilerce yapılmalıdır. Periyodik kontrolleri yapılmış iş ekipmanları ile ilgili olarak, periyodik kontrol raporunun gerçeğe aykırı düzenlenmesi, bu Yönetmelikte yer alan kriterlere uygun olmayan kişilerce yapılması, uygun olmayan deney ve test yöntemleri kullanılarak yapılması gibi uygunsuzlukların Bakanlıkça tespit edilmesi durumunda, periyodik kontrol raporları geçersiz sayılır.

Bursa periyodik kontrol firması olarak, Burkon Periyodik Kontrol firmamız, yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış, K yetki belgesine sahip makine mühendisleri ile teknik personeller tarafından çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Personellerimiz aynı zamanda iş güvenliği kanuna hakim yeterli ve gerekli önlemleri alarak kontrol ve muayenelerini gerçekleştirmektedir.

Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrol Fiyatı

Havalandırma tesisatı periyodik kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz havalandırma tesisatı periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa havalandırma tesisatı periyodik kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….