HAKIMIZDA

Burkon Periyodik Kontrol Belgelendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.

2019 yılında kurulan Burkon Periyodik Kontrol ve Muayene; basınçlı kaplar, kaldırma iletme ekipmanları, makine ve tezgahlar, elektrik tesisatı ve gövde güvenlik topraklama, yangın tesisatı,yangın tüpleri, raf sistemleri periyodik kontrollerini ve işyeri ortam ölçümlerini; İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kanununun  ilgili maddeleri uyarınca ve İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ile belirtilen şartlara uygun olarak gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Periyodik kontrollerimiz yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış makine mühendisleri ile teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.                               

Personellerimiz aynı zamanda iş güvenliği kanuna hakim yeterli ve gerekli önlemleri alarak kontrol ve muayenelerini gerçekleştirmektedir.

2018 yılı öncesi periyodik kontrol hizmeti vermeye başlayan, Burkon Periyodik Kontrol ve Muayene 2019 yılında resmen kurulmuş olup verdiği hizmetleri ve periyodik muayene uzman kadrosunu genişleterek her geçen gün kendini geliştirmektedir. Sürekli değişen, gelişen periyodik kontrol ve belgelendirme sektörüne paralel olarak biz de büyüyor, değişiyoruz. Bu sebeple 2022 Ağustos ayından itibaren BURKON PERİYODİK KONTROL BELGELENDİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yeni yüzümüz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmetlerimizi de genişleterek siz değerli müşterimizin yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Periyodik kontrollerimiz yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış makine mühendisleri ile teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.   

Periyodik muayene raporlarımız, ”İş ekipmanları kullanımında sağlık güvenlik şartları yönetmeliği” ne uygun olarak hazırlanmakta olup, uzman kadromuzun Ekip Net’e kayıtlı K Yetki Belgesine sahiptir.                           

Güvenle çalışın…