Bursa Forklift Kontrolü

Bursa Forklift Kontrolü

Forklift periyodik kontrolleri yılda en az bir defa yaptırılmalıdır. Forklift periyodik kontrolleri periyodik bakımla karıştırılabilmekte olup periyodik bakım farklı bir çalışma periyodik kontrol ve muayene farklı bir çalışmadır. Periyodik bakımlar üreticinin öngördüğü aralıklarla yada kullanıcının öngördüğü aralıklarla belirlenebilmekle beraber periyodik bakım sadece ekipmanın çalışmasında bir sıkıntı yaşamamak, olabilecek arızaların önüne geçmek için yapılmaktadır. Forklift bakımları da gene bu amaçla yapılmış bakımlar olup periyodik kontrol ve muayeneyi kapsamamaktadır.

Periyodik kontrol ise; iş ekipmanlarınınİş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği gereği öngörülen aralıklarda ve belirtilen yöntemlere uygun olarak, iş ekipmanlarının yetkili kişilerce yapılan muayene, deney ve test faaliyetlerini kapsayan zorunlu olarak yapılması gereken bir çalışmadır.

Periyodik kontrol ile detaylı yazımızı Periyodik Kontrol Nedir? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Burkon periyodik kontrol firması olarak forkliftlerin periyodik kontrol ve muayenelerini gerçekleştirerek yönetmeliğe uygun bir şekilde periyodik kontrol raporu hazırlayabiliyoruz. Periyodik kontrollerimiz yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış, Ekip Net’e kayıtlı K yetki belgeli makine mühendisleri ile teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bursa Forklift Periyodik Kontrolü Fiyat Teklifi Almak İstiyorum

Bursa forklift periyodik kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa forklift periyodik kontrol hizmeti almak için;

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz elektrik tesisatı periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa forklift periyodik kontrol firması…

Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….