Bursa Forklift Periyodik Kontrolü

Bursa Forklift Periyodik Kontrolü

Forkliftler kaldırma iletme ekipmanları içinde endüstriyel araç sınıfına dahil olduğu için İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği‘nde belirtilen satandartlarda uygun periyodik kontrolleri yaptırılmalıdır.

Forklift periyodik kontrolleri yılda en az bir defa yaptırılmalıdır. Forklift periyodik kontrolleri periyodik bakımla karıştırılabilmekte olup periyodik bakım farklı bir çalışma periyodik kontrol ve muayene farklı bir çalışmadır. Periyodik bakımlar üreticinin öngördüğü aralıklarla yada kullanıcının öngördüğü aralıklarla belirlenebilmekle beraber periyodik bakım sadece ekipmanın çalışmasında bir sıkıntı yaşamamak, olabilecek arızaların önüne geçmek için yapılmaktadır. Vinç bakımları da gene bu amaçla yapılmış bakımlar olup periyodik kontrol ve muayeneyi kapsamamaktadır.

Forklift periyodik kontrolü, iş ekipmanlarının İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği gereği öngörülen aralıklarda ve belirtilen yöntemlere uygun olarak, iş ekipmanlarının yetkili kişilerce yapılan muayene, deney ve test faaliyetlerini kapsayan zorunlu olarak yapılması gereken bir çalışmadır.

Burkon belgelendirme firması olarak forkliftlerin periyodik kontrol ve muayenelerini gerçekleştirerek yönetmeliğe uygun bir şekilde periyodik kontrol raporu hazırlayabiliyoruz. Periyodik kontrollerimiz yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış, K yetki belgeli makine mühendisleri ile teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bursa Forklift Periyodik Kontrolü Fiyat Teklifi Almak İstiyorum

Bursa forklift periyodik kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa Forklift periyodik kontrol hizmeti almak için ;

Bizi Arayın

Bursa forklift periyodik kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın…