Bursa Havalandırma Tesisatı Kontrolü

Burkon Belgelendirme Mühendislik, Bursa merkezli havalandırma tesisatı periyodik kontrol hizmeti de veren özel bir şirkettir.

İş ekipmanları yönetmeliği gereği zorunlu olan iş ekipmanlarının periyodik kontrolü ve muayenesini yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin her geçen gün arttığı çalışma ortamında çalışanların daha güvenli ortamlarda çalışması için hergün yeni önlemler alınarak, yeni yönetmelikler yayımlanarak düzenlemeler getirilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği yanında iş ekipmanalrı yönetmeliği gereği havalandırma tesisatı kontrolleri yaptırılması zorunludur.

Havalandırma tesisatı kontrollerini, tesisatın bakımını yapan firmalar yapamamakta olup bakım yapan firmaların hazırlamış olduğu periyodik kontrol raporları geçersizdir. İş ekipmanları yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile ekipmanının bakımını yapan kişiler, bakımını yaptığı ekipmanın periyodik kontrolünü gerçekleştiremez.

Çalışanın ve çalışma ortamının güvenliği için de kullanılan iş ekipmanlarının düzenli olarak bakımlarının yanında kontrol ve muayenesinin de yapılması gereklidir. Bu kontrol ve muayeneler uzman kişilerce yapılmalıdır.

Burkon Belgelendirme ve Mühendislik firması yetkin ve tecrübeli periyodik muayene uzman kadrosu ile Bursa havalandırma tesisatı periyodik kontrolü yapmaktadır.

Bursa Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrol Fiyatı

Bursa havalandırma tesisatı periyodik kontrolü, Bursa iklimlendirme tesisatı periyodik kontrolü, bursa klima tesisatı periyodik kontrolü gibi periyodik kontrolleri hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa havalandırma tesisatı periyodik kontrolü için bizimle iletişime geçebilir, yapılacak kontrol ve muayene hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa havalandırma periyodik kontrolü hizmeti fiyat teklifi için;

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz havalandırma tesisatı periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa havalandırma tesisatı periyodik kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….

bursa havalandırma tesisatı kontrolü
Bursa havalandırma tesisatı kontrolü