Bursa İnegöl Periyodik Kontrol Firması

Burkon Belgelendirme Mühendislik, Bursa merkezli periyodik kontrol ve muayane hizmeti vermek için kurulmuş özel bir şirkettir. Bursa merkez ilçeleri dışında Bursa İnegöl periyodik kontrol firmasıdır.

İş ekipmanları yönetmeliği gereği zorunlu olan iş ekipmanlarının periyodik kontrolü ve muayenesini yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin her geçen gün arttığı çalışma ortamında çalışanların daha güvenli ortamlarda çalışması için hergün yeni önlemler alınarak, yeni yönetmelikler yayımlanarak düzenlemeler getirilmektedir.

Çalışanın ve çalışma ortamının güvenliği için de kullanılan iş ekipmanlarının düzenli olarak bakımlarının yanında kontrol ve muayenesinin de yapılması gereklidir. Bu kontrol ve muayeneler uzman kişilerce yapılmalıdır.

Burkon Belgelendirme ve Mühendislik firması yetkin ve tecrübeli periyodik muayene uzman kadrosu ile Bursa İnegöl ilçesinde de iş ekipmanları periyodik kontrol ve muayenesini yapmaktadır.

Bursa İnegöl periyodik kontrol firması olarak periyodik kontrol hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapılacak kontrol ve muayene hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa İnegöl periyodik kontrol ve muayene hizmeti fiyat teklifi için;

Bizi Arayın