Bursa Kompresör Kontrolü

Bursa Kompresör Kontrolü

Kompresör periyodik kontrolleri yılda en az bir defa yaptırılmalıdır. Kompresör periyodik kontrolleri periyodik bakımla karıştırılabilmekte olup periyodik bakım farklı bir çalışma periyodik kontrol ve muayene farklı bir çalışmadır. Periyodik bakımlar üreticinin öngördüğü aralıklarla yada kullanıcının öngördüğü aralıklarla belirlenebilmekle beraber periyodik bakım sadece ekipmanın çalışmasında bir sıkıntı yaşamamak, olabilecek arızaların önüne geçmek için yapılmaktadır.

Periyodik kontrol ise; iş ekipmanlarının,ekipmanlarınınİş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği gereği öngörülen aralıklarda ve belirtilen yöntemlere uygun olarak, iş ekipmanlarının yetkili kişilerce yapılan muayene, deney ve test faaliyetlerini kapsayan zorunlu olarak yapılması gereken bir çalışmadır.

Periyodik kontrol ile detaylı yazımızı Periyodik Kontrol Nedir? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Burkon periyodik kontrol firması olarak kompresörlerin periyodik kontrol ve muayenelerini gerçekleştirerek yönetmeliğe uygun bir şekilde periyodik kontrol raporu hazırlayabiliyoruz. Periyodik kontrollerimiz yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış makine mühendisleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bursa Kompresör Periyodik Kontrolü Fiyat Teklifi Almak İstiyorum

Bursa kompresör periyodik kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa kompresör periyodik kontrol hizmeti almak için;

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz elektrik tesisatı periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa kompresör periyodik kontrol firması…

Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….