Bursa Kriyojenik Tank Periyodik Kontrolü

Burkon Belgelendirme Mühendislik Bursa merkezli bir firma olarak Kriyojenik tank periyodik kontrolü yapabilmekteyiz.

İş ekipmanları yönetmeliği gereği zorunlu olan iş ekipmanlarının periyodik kontrolü ve muayenesini yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin her geçen gün arttığı çalışma ortamında çalışanların daha güvenli ortamlarda çalışması için hergün yeni önlemler alınarak, yeni yönetmelikler yayımlanarak düzenlemeler getirilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği yanında iş ekipmanları yönetmeliği gereği Kriyojenik tank kontrolleri yaptırılması zorunludur.

Çalışanın ve çalışma ortamının güvenliği için de kullanılan iş ekipmanlarının düzenli olarak bakımlarının yanında kontrol ve muayenesinin de yapılması gereklidir. Bu kontrol ve muayeneler uzman kişilerce yapılmalıdır.

Burkon Belgelendirme ve Mühendislik firması yetkin ve tecrübeli periyodik muayene uzman kadrosu ile Bursa Kriyojenik tank periyodik kontrolü yapmaktadır.

Kriyojenik tank kontrolünü kim yapar?

Kriyojenik tank kontrollerini yetkili olan,makine mühendisleri, metalürji ve malzeme mühendisleri, mekatronik mühendisleri, makine veya metal eğitimi bölümü mezunu teknik öğretmenler ya da makine tekniker veya yüksek teknikerleri tarafından yapılır. Kontrolü gerçekleştirecek kişinin K yetki belgesi olmalıdır ve yönetmeliğe uygun rapor hazırlanmalıdır.

Kriyojenik tank kontrollerini; Kriyojenik tank bakımını yapan firmalar yapamamakta olup bakım yapan firmaların hazırlamış olduğu periyodik kontrol raporları geçersizdir. İş ekipmanları yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile ekipmanının bakımını yapan kişiler, bakımını yaptığı ekipmanın periyodik kontrolünü gerçekleştiremez.

Çalışanın ve çalışma ortamının güvenliği için de kullanılan iş ekipmanlarının düzenli olarak bakımlarının yanında kontrol ve muayenesinin de yapılması gereklidir. Bu kontrol ve muayeneler uzman kişilerce yapılmalıdır.

Bursa Kriyojenik Tank Periyodik Kontrol Fiyatı

Bursa Kriyojenik tank kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@burkonbelgelendirme.com.tr mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa Kriyojenik tank periyodik kontrolü için bizimle iletişime geçebilir, yapılacak kontrol ve muayene hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa Kriyojenik tank periyodik kontrolü hizmeti fiyat teklifi için;

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz forklift periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa Kriyojenik tank kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….