Bursa Periyodik Kontrol Firması

Burkon Belgelendirme Mühendislik, Bursa merkezli periyodik kontrol ve muayane hizmeti vermek için kurulmuş periyodik kontrol firması olan özel bir şirkettir.

İş ekipmanları yönetmeliği gereği zorunlu olan iş ekipmanlarının periyodik kontrolü ve muayenesini yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin her geçen gün arttığı çalışma ortamında çalışanların daha güvenli ortamlarda çalışması için hergün yeni önlemler alınarak, yeni yönetmelikler yayımlanarak düzenlemeler getirilmektedir.

Çalışanın ve çalışma ortamının güvenliği için de kullanılan iş ekipmanlarının düzenli olarak bakımlarının yanında kontrol ve muayenesinin de yapılması gereklidir. Bu kontrol ve muayeneler uzman kişilerce yapılmalıdır.

Burkon Belgelendirme ve Mühendislik firması yetkin ve tecrübeli periyodik muayene uzman kadrosu ile Bursa merkezli olarak iş ekipmanları periyodik kontrol ve muayenesini yapmaktadır.

Bursa periyodik kontrol hizmeti için Bursa periyodik kontrol firması olarak bizimle iletişime geçebilir, yapılacak kontrol ve muayene hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa periyodik kontrol firması için;

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz elektrik tesisatı periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa periyodik kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bursa periyodik kontrol firması