Bursa Tehlikeli Sıvı Depolama Tankı Periyodik Kontrolü

Burkon Belgelendirme Mühendislik olarak, tehlikeli sıvı depolama tankı periyodik kontrollerini yapabilmekteyiz.

İş ekipmanları yönetmeliği gereği zorunlu olan iş ekipmanlarının periyodik kontrolü ve muayenesini yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin her geçen gün arttığı çalışma ortamında çalışanların daha güvenli ortamlarda çalışması için her gün yeni önlemler alınarak, yeni yönetmelikler yayımlanarak düzenlemeler getirilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği yanında iş ekipmanları yönetmeliği gereği tehlikeli sıvı depolama tankı periyodik kontrolü yaptırılması zorunludur.

Tehlikeli sıvı nedir? Aşındırıcı veya sağlığa zararlı sıvılardır. Fabrikalarda kullanılan hertürlü aşındırıcı ve sağlığa zararlı sıvılar bu sınıfa girmektedir. Kimyasallar, aşındırıcı sıvılar vs. bunların depolandığı tankların periyodik kontrolü yönetmelik gereği zorunludur.

Tehlikeli Sıvı Depolama Tankı Periyodik Kontrolünü Kim Yapar?

Tehlikeli sıvı depolama tankı, kimyasal depolama tankı kontrollerini, yetkili olan; makine mühendisleri, metalürji ve malzeme mühendisleri, mekatronik mühendisleri, makine veya metal eğitimi bölümü mezunu teknik öğretmenler ya da makine tekniker veya yüksek teknikerleri tarafından yapılır. Kontrolü gerçekleştirecek kişinin K yetki belgesi olmalıdır ve yönetmeliğe uygun rapor hazırlanmalıdır.

Burkon Belgelendirme ve Mühendislik firması olarak yetkin ve alanında uzman periyodik muayene uzman kadromuz ile tehlikeli sıvı depolama tankı, kimyasal depolama tankı kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Bursa tehlikeli sıvı depolama tankı periyodik kontrolünü hizmeti için;

Tehlikeli sıvı depoalama tankı, kimyasal depolama tankı kontrollerini hizmeti için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@burkonbelgelendirme.com.tr  mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa tehlikeli sıvı depolama tankı, kimyasal depolama tankı kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….