Bursa Transpalet Periyodik Kontrolü

Bursa Transpalet Periyodik Kontrolü

Transpalet periyodik kontrolleri yılda en az bir defa yaptırılmalıdır. Transpaletler kaladırma ve iletme ekipmanları içerisinde olduğu için tüm kaldırma ve iletme ekpmanları periyodik kontrol ve muayeneye tabidir. Periyodik bakımlar üreticinin öngördüğü aralıklarla yada kullanıcının öngördüğü aralıklarla belirlenebilmekle beraber periyodik bakım sadece ekipmanın çalışmasında bir sıkıntı yaşamamak, olabilecek arızaların önüne geçmek için yapılmaktadır.

Periyodik kontrol ise; iş ekipmanlarının, İŞ EKİPMANLARININ KULLANIMINDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ gereği öngörülen aralıklarda ve belirtilen yöntemlere uygun olarak, iş ekipmanlarının yetkili kişilerce yapılan muayene, deney ve test faaliyetlerini kapsayan zorunlu olarak yapılması gereken bir çalışmadır.

Periyodik kontrol ile detaylı yazımızı Periyodik Kontrol Nedir? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Burkon periyodik kontrol firması olarak transpaletlerin periyodik kontrol ve muayenelerini gerçekleştirerek yönetmeliğe uygun bir şekilde periyodik kontrol raporu hazırlayabiliyoruz. Periyodik kontrollerimiz yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip, TSE eğitimlerini tamamlamış makine mühendisleri ile teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

  • Manuel transpalet periyodik kontrolü
  • Elektrikli transpalet periyodik kontrolü
  • Zincirli transpalet periyodik kontrolü
  • İstif makineleri periyodik kontrolü gibi çeşitli kaldırma iletme ekipmanların periyodik kontrolleri tarafımızca yapılmaktadır.

Bursa Transpalet Periyodik Kontrolü Fiyat Teklifi Almak İstiyorum

Bursa transpalet periyodik kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa transpalet periyodik kontrol hizmeti almak için ;

Bizi Arayın

Bursa transpalet periyodik kontrol firması

Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle çalışın…..