Bursa Yangın Söndürme Tüpü Kontrolü

Burkon Belgelendirme Mühendislik, Bursa merkezli yangın söndürme tüpü periyodik kontrol hizmeti de veren özel bir şirkettir.

İş ekipmanları yönetmeliği gereği zorunlu olan iş ekipmanlarının periyodik kontrolü ve muayenesini yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin her geçen gün arttığı çalışma ortamında çalışanların daha güvenli ortamlarda çalışması için hergün yeni önlemler alınarak, yeni yönetmelikler yayımlanarak düzenlemeler getirilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği yanında iş ekipmanalrı yönetmeliği gereği yangın tüpü kontrolleri yaptırılması zorunludur. Yangın söndürme tüpü kontrollerini, tüplerin bakımını yapan firmalar yapamamakta olup bakım yapan firmaların raporları geçersizdir. İş ekipmanları yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile ekipmanın bakımını yapan kişiler/firmalar kontrolünü gerçekleştiremez maddesi eklenmiştir.

Çalışanın ve çalışma ortamının güvenliği için de kullanılan iş ekipmanlarının düzenli olarak bakımlarının yanında kontrol ve muayenesinin de yapılması gereklidir. Bu kontrol ve muayeneler uzman kişilerce yapılmalıdır.

Burkon Belgelendirme ve Mühendislik firması yetkin ve tecrübeli periyodik muayene uzman kadrosu ile Bursa yangın tüpü periyodik kontrolü yapmaktadır.

Yangın söndürme tüpü kontrolünü kim yapar?

Yangın söndürme tüpleri kontrollerini, yetkili olan; makine mühendisleri, makine ve metal eğitimi bölümü mezunu teknik öğretmenler, makine tekniker veya yüksek teknikerleri tarafından yapılır. Kontrolü gerçekleştirecek kişinin K yetki belgesi olmalıdır ve yönetmeliğe uygun rapor hazırlanmalıdır.

Burkon belgelendirme ve mühendislik firması olarak yangın söndürücülerin kontrollerini yapmaktayız.

Bursa yangın söndürücü kontrolü hizmeti için;

Yangın söndürme tüpü periyodik kontrolü hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi Arayın

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz periyodik kontrol hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa yangın söndürme tüpü periyodik kontrol firması…

Burkon Belgelendirme Mühendislik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenle Çalışın….

bursa yangın tüpü kontrolü
bursa yangın tüpü kontrolü