Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi İçin Lazım Olan Evraklar

Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi İçin Lazım Olan Evraklar

TSE-HYB firmaların, ilgili Türk Standardı veya kriterine uygun olduğunu gösteren belgelendirme modelidir. Tüketiciye hizmet sunan iş yerlerinin, TSE tarafından yapılan kontroller, denetimler sonucunda; uygunluğun tespit edilmesi durumunda kuruluşlara verilen belge ise Hizmet Yeterlilik Belgesidir.

Hizmet yeterlilik belgesi için istenmekte olan evrakların bir kısmı, belge için başvuru yapan firmada bulunan ve periyodik kontrole tabi olan iş ekipmanlarının yıllık periyodik kontrol raporlarıdır. Burkon periyodik kontrol ve belgelendirme firması olarak; hizmet yeterlilik belgesi için istenen periyodik kontrol raporlarını hazırlamaktayız.

Hizmet yeterlilik belgesinde istenen periyodik kontrol raporlarından bazıları aşağıda listelenmiştir;

  • Elektrik tesisatı periyodik kontrolü
  • Topraklama tesisatı periyodik kontrolü
  • Yangın algılama tesisatı periyodik kontrolü
  • Yangın söndürme tüpü periyodik kontrolü
  • Transpalet periyodik kontrolü
  • Caraskal periyodik kontrolü
  • Forklift periyodik kontrolü
  • Yangın söndürme tesisatı periyodik kontrolü

Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme firması olarak; Hizmet yeterlilik belgesi için istenmekte olan ekipmanların periyodik kontrollerini İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ile belirtilen şartlara uygun olarak yaparak gene aynı yönetmelik gereği hazırlanması gereken periyodik kontrol raporunu hazırlamaktayız.

Hizmet yeterlilik belgesi için istenmekte olan ekipmanların periyodik kontrolleri hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada info@bursaperiyodikkontrol.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz. WhatSapp üzerinden de hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz. 

BİZİ ARAYIN

Müşteri temsilcilerimiz ile yukarıdaki iletişim butonu ile iletişime geçebilir, hizmet yeterlilik belgesi için gerekli olan evraklar için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hizmet yeterlilik belgesi için ihtiyacınız olan ekipman periyodik kontrol raporlarının firmamız ile temin edebilirsiniz.

Burkon Periyodik Kontrol ve Belgelendirme firması olarak yapabildiğimiz çalışmalarımız HİZMETLERİMİZ başlıklı yazımızda bulabilirsiniz, ihtiyacınız olan diğer peiryodik kontroller ve diğer çalımalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burkon Belgelendirme

Güvenle Çalışın….